Skip to ContentSkip to Navigation
OnderzoekOnderzoek Faculteit der LetterenBiografie Instituut

Contact

Biografie Instituut
Biografie Instituut
Plattegrond Biografie Instituut
Plattegrond Biografie Instituut
Logo
Biografie Instituut, tevens leerstoel Geschiedenis en Theorie van de Biografie

Postadres:

Biografie Instituut
Faculteit der Letteren
Postbus 716
9700 AS Groningen

Bezoekadres:

Oude Boteringestraat 32
9712 GJ Groningen

Website: www.biografieinstituut.nl
E-mail: biografie.instituut@rug.nl

Prof.dr. Hans Renders
Directeur
Tel. 050 363 5816
E-mail: J.W.Renders@rug.nl

Secretariaat

Ilja Hengeveld
Coördinator
Tel. 050 363 9069 / 06 47572047
E-mail: I.L.Hengeveld@rug.nl

Medewerkers

Dr. B.B.J. de Haan
Medewerker
Theorie en geschiedenis van de biografie
E-mail: B.B.J.de.Haan@rug.nl

Drs. J.S. Harmsma
Promovendus
Biografie Jelle Zijlstra
E-mail: J.S.Harmsma@rug.nl


Drs. C.H. Hietland
Promovendus
Biografie André van der Louw
E-mail: C.H.Hietland@rug.nl

Dr. Lindie Koorts
Gastonderzoeker
E-mail: koorts.lindie@gmail.com

Drs. D. Veltman
Promovendus
Biografie Felix De Boeck
E-mail: D.Veltman@rug.nl

Overige promovendi

Drs. R. Hoving
Biografie Joseph Kotälla
E-mail: rhoving@hotmail.com

Drs. C. Strootman
Biografie P.J. Bouman
E-mail: c.strootman@inter.nl.net

Drs. G. Wynia
Biografie C.O. Jellema
E-mail: gerbenwynia@zonnet.nl

Drs. R. Zwikker
Biografie Vincent Willem van Gogh
E-mail: zwikker@vangoghmuseum.nl

Drs. C. Brummer
Biografie Samuel van Houten
E-mail: coen.brummer@gmail.com

Drs. C. Gevers
Biografie Petrus Tammens
E-mail: christiaangevers@gmail.com

Laatst gewijzigd:30 maart 2017 09:55
printOok beschikbaar in het: English