Skip to ContentSkip to Navigation
Over onsFaculty of Science and EngineeringOnderzoekAliceOver Alice

Medewerkers en contact

Wetenschappelijk Directeur

Prof. dr. L.R.B. Schomaker

Secretariaat:

Elina Sietsema

050 363 6533 / e.sietsema@rug.nl

Carlijne de Vries

050 363 2095 / c.l.de.vries@rug.nl


Annemiek Huizinga (webcoördinator)

050 363 4609 / a.j.huizinga@rug.nl

Fokie Cnossen (Contactpersoon Bachelor- en Masterprojecten)

050 363 6336 / f.cnossen@rug.nl

Programmaleiders

Prof. dr. L.R.B. Schomaker - Autonomous Perceptive Systems

Prof. dr. L.C. Verbrugge - Multi-Agent Systems

Prof. dr. N.A. Taatgen - Cognitive Modeling

Autonomous Perceptive Systems

Medewerker Functie Kamer Telefoon (050 363) e-mail
Lambert Schomaker Hoogleraar 338 7908 l.r.b.schomaker@rug.nl
Marco Wiering Tenure Tracker 350 6956 m.a.wiering@rug.nl
Sietse van Netten Docent / Adj. directeur Onderwijs 336 8769 s.m.van.netten@rug.nl
Arnold Meijster Docent 343 9246 a.meijster@rug.nl
Sukalpa Chanda Postdoc 360 7563 s.chanda@rug.nl
Sheng He Postdoc 345 7410 s.he@rug.nl
Primo┼ż Pirih Postdoc 332 6891 p.pirih@rug.nl
Mahya Ameryan Promovenda 346 8768 m.ameryan@rug.nl
Maruf Dhali Promovendus 345 4518 m.a.dhali@rug.nl
Klaas Dijkstra Promovendus 350
Emmanuel Okafor Promovendus 353 6520 e.okafor@rug.nl
Jean-Paul van Oosten Promovendus 346 6502 j.p.van.oosten@rug.nl
Pornntiwa Pawara Promovenda 345 8494 p.pawara@rug.nl
Amirhosein Shantia Promovendus 360 7387 a.shantia@rug.nl
Bowornrat Sriman Promovenda 345 8494 b.sriman@rug.nl
Ben Wolf Promovendus 332 6824 b.j.wolf@rug.nl

Multi-Agent Systems

Medewerker Functie Kamer Telefoon (050 363) e-mail
Rineke Verbrugge Hoogleraar 355 6334 l.c.verbrugge@rug.nl
Bart Verheij Hoogleraar 348 6396 b.verheij@ai.rug.nl
Yuri David Santos Promovendus 330 y.david.santos@rug.nl
Stipe Pandzic Promovendus 351 s.pandzic@rug.nl
Fransje van Weerden Promovenda 346 j.f.van.weerden@rug.nl

Cognitive Modeling

Medewerker

Functie Kamer

Telefoon (050 363)

e-mail
Niels Taatgen Hoogleraar 322 6435 n.a.taatgen@rug.nl
Jelmer Borst Tenure Tracker 320 7450 j.p.borst@rug.nl
Marieke van Vugt Tenure Tracker 326 9487 m.k.van.vugt@rug.nl
Fokie Cnossen UD 334 6336 f.cnossen@rug.nl
Jennifer Spenader UD 349 6327 j.k.spenader@rug.nl
Katja Mehlhorn Docent 316 7671 S.K.Mehlhorn@rug.nl
Harmen de Weerd Docent 346 4114 h.a.de.weerd@rug.nl
Ana Bosnic Promovenda 351 5912 a.bosnic@rug.nl
Trudy Buwalda Promovenda 316 6860 t.a.buwalda@rug.nl
Bert Dercksen Promovendus 330
Dario Fernandes Promovendus
Mega Herlambang Promovendus 324 m.b.herlambang@rug.nl
Stefan Huijser Promovendus 318 8055 s.huijser@rug.nl
Yi Jin Promovenda 324 yi.jin@rug.nl
Katja Paul Promovenda 318 3097 k.i.paul@rug.nl
Oscar Portoles Marin Promovendus 318 5256 o.portoles.marin@rug.nl
Hagit Shaposhnik Promovenda 318 6533

h.shaposhnik@rug.nl

Ondersteunend personeel onderwijs

Medewerker

Functie Kamer Telefoon (050 363) e-mail
Richard Gmelig Meyling Zakelijk Coördinator 356 2029 r.g.a.gmelig.meyling@rug.nl
Rachel van der Kaaij Studieadvies Bachelor KI /Master AI / HMC 047 6404 r.m.van.der.kaaij@rug.nl
Ika Neven Onderwijscoördinatie KI en en Behavioural and Cognitive Neurosciences (BCN) 081 8686 i.a.neven@rug.nl
Remco Wouts Systeembeheerder 364 8843 Remco.Wouts@rug.nl
Laatst gewijzigd:15 juni 2017 14:04
printOok beschikbaar in het: English