Skip to ContentSkip to Navigation
Over onsFaculty of Science and EngineeringOnderzoekAliceOver Alice

Medewerkers en contact

Wetenschappelijk Directeur
Prof. dr. L.R.B. Schomaker

Secretariaat:
Elina Sietsema
050 36 36533 / e.sietsema@rug.nl

Sarah van Wouwe
050 36 36533 / s.k.van.wouwe@rug.nl

Webcoördinator:
Annemiek Huizinga
050 36 34609 / a.j.huizinga@rug.nl

Contactpersoon Bachelor- en Masterprojecten
Fokie Cnossen
050 36 36336 / f.cnossen@rug.nl

Programmaleiders
Prof. dr. L.R.B. Schomaker - Autonomous Perceptive Systems
Prof. dr. L.C. Verbrugge - Multi-Agent Systems
Prof. dr. N.A. Taatgen - Cognitive Modeling

Autonomous Perceptive Systems

Medewerker Functie Kamer Telefoon (050 36) e-mail
Lambert Schomaker Hoogleraar 338 37908 l.r.b.schomaker@rug.nl
Marco Wiering Tenure Tracker 350 36956 m.a.wiering@rug.nl
Sietse van Netten Docent / Adj. directeur Onderwijs 336 38769 s.m.van.netten@rug.nl
Arnold Meijster Docent 343 39246 a.meijster@rug.nl
Sukalpa Chanda Postdoc 309 37563 s.chanda@rug.nl
Sheng He Postdoc 345 37410 s.he@rug.nl
Primo┼ż Pirih Postdoc 332 36891 p.pirih@rug.nl
Mahya Ameryan Promovenda 346 38768 m.ameryan@rug.nl
Maruf Dhali Promovendus 345 34518 m.a.dhali@rug.nl
Klaas Dijkstra Promovendus 350
Emmanuel Okafor Promovendus 353 36520 e.okafor@rug.nl
Jean-Paul van Oosten Promovendus 346 36502 j.p.van.oosten@rug.nl
Pornntiwa Pawara Promovenda 345 38494 p.pawara@rug.nl
Amirhosein Shantia Promovendus a.shantia@rug.nl
Bowornrat Sriman Promovenda b.sriman@rug.nl
Ben Wolf Promovendus 332 36824 b.j.wolf@rug.nl

Multi-Agent Systems

Medewerker Functie Kamer Telefoon (050 36) e-mail
Rineke Verbrugge Hoogleraar 355 36334 l.c.verbrugge@rug.nl
Bart Verheij Hoogleraar 348 36396 b.verheij@ai.rug.nl
Yuri David Santos Promovendus 330 y.david.santos@rug.nl
Stipe Pandzic Promovendus 351 s.pandzic@rug.nl
Fransje van Weerden Promovenda 346 j.f.van.weerden@rug.nl

Cognitive Modeling

Medewerker

Functie Kamer

Telefoon (050 36)

e-mail
Niels Taatgen Hoogleraar 322 36435 n.a.taatgen@rug.nl
Jelmer Borst Tenure Tracker 320 37450 j.p.borst@rug.nl
Marieke van Vugt Tenure Tracker 326 39487 m.k.van.vugt@rug.nl
Fokie Cnossen UD 334 36336 f.cnossen@rug.nl
Jennifer Spenader UD 349 36327 j.k.spenader@rug.nl
Katja Mehlhorn Docent 316 37671 S.K.Mehlhorn@rug.nl
Harmen de Weerd Docent 346 34114 h.a.de.weerd@rug.nl
Ana Bosnic Promovenda 351 35912 a.bosnic@rug.nl
Trudy Buwalda Promovenda 316 36860 t.a.buwalda@rug.nl
Bert Dercksen Promovendus 330
Dario Fernandes Promovendus
Mega Herlambang Promovendus 324 m.b.herlambang@rug.nl
Stefan Huijser Promovendus 318 38055 s.huijser@rug.nl
Yi Jin Promovenda 324 yi.jin@rug.nl
Katja Paul Promovenda 318 33097 k.i.paul@rug.nl
Oscar Portoles Marin Promovendus 318 35256 o.portoles.marin@rug.nl
Hagit Shaposhnik Promovenda 318 36533

h.shaposhnik@rug.nl

Ondersteunend personeel onderwijs

Medewerker

Functie Kamer Telefoon (050 36) e-mail
Richard Gmelig Meyling Zakelijk Coördinator 356 32029 r.g.a.gmelig.meyling@rug.nl
Rachel van der Kaaij Studieadvies Bachelor KI /Master AI / HMC 047 36404 r.m.van.der.kaaij@rug.nl
Arnoud van der Meulen Studiecoördinator Artificial Intelligence en Human-Machine Communication 310 06 2371 0462 arnoud.van.der.meulen@rug.nl
Remco Wouts Systeembeheerder 364 38843 Remco.Wouts@rug.nl
Laatst gewijzigd:29 augustus 2017 16:43
printOok beschikbaar in het: English